97/11/01 دوشنبه 23:56
باکس ورورد
آمار بازدید
97/11/01
بازدید: ۴٠٧٧
آگهی: ٠

97/10/30
بازدید: ۴٣٢٣
آگهی: ۴

97/10/29
بازدید: ۴۴٩۶
آگهی: ٠

97/10/28
بازدید: ٢٨۶١
آگهی: ١

97/10/27
بازدید: ٢٢٨١
آگهی: ٠

97/10/26
بازدید: ٣٨١٨
آگهی: ١١

97/10/25
بازدید: ٣٣۴۵
آگهی: ۴

ترجمه فوری

ترجمه فوری
سامانه تخصصی های ترجمه در راستای اعطای خدمات رسانی الکترونیک و رفع هر گونه نیاز مشتری این امکان را فراهم نموده تا بتوانید سفارشات ترجمه خود را در کوتاهترین زمان، تحت عنوان ترجمه فوری دریافت نمایید.
با توجه به اینکه سامانه تخصصی های ترجمه از خدمات تعداد قابل توجهی از مترجمین گرامی بهره می برد و با در نظر گرفتن سرعت آنها در ترجمه و تایپ همزمان فایل سفارش ها، ممکن است کاربر محترم در شرایط خاصی قرار داشته و تمایل داشته باشند که فایل سفارش را سریعتر از زمان معمول ترجمه در اختیار ایشان قرار داده شود.
بر این اساس سامانه تخصصی های ترجمه راهکارهای لازم و ضروری جهت به تحقق پیوستن این امر را پیش بینی کرده است و کاربران گرامی در صورتی که در چنین شرایطی قرار داشته باشند می توانند در هنگام ثبت سفارش درخواست خود را مبنی بر ترجمه فوری فایل سفارش قید نمایند و اپراتورهای سامانه در هنگام صدور فاکتور این مورد را مدنظر قرار خواهند داد.
البته در صورتی که کاربر محترم سفارش خود را ثبت نموده و زمان های اعلام شده در پیش فاکتور سفارش متناسب با مقتضیات زمانی ایشان نباشد، می توانند از طریق راه های ارتباطی پیش بینی شده با بخش پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را در رابطه با سفارش ثبت شده مطرح نمایند و در چنین شرایطی نیز امکان اصلاح زمان تحویل ترجمه فایل سفارش پس از صدور پیش فاکتور اولیه وجود دارد.
ترجمه, ترجمه فوری
پایان تاریخ انقضا


آگهی های بروزرسانی شده
93/07/23 چهارشنبه 14:36 فروش برترين و كاملترين جزوات كنكور كارداني به كارشناسي كامپيوتر پارسه سری کامل کتاب های کاردانی به کارشناسی +جزوات ارشد کامپیوتر( رشته it) با نازلترین قیمت در تمام سایت ها تحویل رایگان درب منزل ارسال به تمام شهرستان ها بدون محدودیت تشریح کامل و قدم به قدم مسائل با مجرب ترین استادان منابع کاردانی به کارشناسی: 1فرهنگ و معارف اسلامی،زبان عمومی،زبان و ادبیات فارسی 2 ...
setare vajedi ، اصفهان ، شماره تماس: mosh - قیمت: 28000
90/04/06 دوشنبه 05:32 کارگاه آموزشی دور کاری هلد ینگ کار از دور ایرانیان(کادا) در راستای توسعه فرهنگ وآموزش های عمومی دور کاری اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه ای تحت عنوان ( دور کاری ،ایجاد فرصت های نوین شغلی)نموده استدر این کارگاه آموزشی 6 ساعته روش های دور کاری به صورت تئوری وعملی ارائه می گرددبه شرکت کنندگان لوح فشرده جامع آ ...
محمد علی کاهنی ، تهران ، شماره تماس: mosh

تمام حقوق محفوظ و متعلق به می باشد ©

طراحی سایت توسط ضابط